nekopírované životopisy

22. července 2008 v 13:23 |  Připravuji!!!
Milí návštěvníci tohoto blogu,
Jistě jste si všimli že životopisy jsou z větší části zkopírované z jinýh webů. Rozhodla jsem se že postupně budu životopisy psát sama a zkusím i další članky také psát sama. Myslím že tuto novinku jistě většina z vás přivítá. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Josef Josef | 18. prosince 2008 v 8:47 | Reagovat

Umělcům, které máte v seznamu je možné pouze dát všechny hlasy, které člověk má - nejen proto, že opravdu uměli, ale také proto, že se mezi nimi nevyskytoval, žádný nepoctivý !!!

Řada jmen Vám tu ale chybí - Jan Pivec, Saša Rašilov, Jiří Plachý , ..... Kolik bylo dříve umělců... proč už nejsou ???

2 slamienka slamienka | E-mail | 31. března 2009 v 13:19 | Reagovat

Taky se mi zdá, že umění u nás dost upadá. A skuteční umělci jakoby už vyhynuli. Avšak právě proto třeba zachovat a obdivovat alespoň to, co v minulosti skuteční umělci vytvořili. Jsem moc ráda, že se najdou lidé, kteří to chápou a snaží se zachovat tyto umělce v paměti.

Gratuluji autorce k téhle stránce, sama jsem totiž před časem něco podobného zamýšlela vytvořit, ale z časových důvodú k tomu bohužel nedošlo. Obzvláště bych uvítala ty "nekopírované životopisy", protože člověk se chce někdy dozvědet trochu více, než co se všeobecně hlásá. Třeba jací ti lidé doopravdy byli i v osobním životě. Myslím, že v dnešní době bychom se od nich mohli lecčemu přiučit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.